Kontakt

Wykonaj pierwszy krok, resztę zrobimy za Ciebie!

icon_widget_image 24h icon_widget_image ul. Turkusowa 4a, 83-010 Straszyn k./Gdańska icon_widget_image +(48) 58 349 43 41 icon_widget_image + (48) 512 003 187 icon_widget_image + (48) 500 073 754 icon_widget_image uslugi@albra.pl
+ 48 512 003 187 uslugi@albra.pl 24h
Image Alt

O nas

ALBRA
Mobilna obróbka

Skrawaniem

USŁUGI

Przemysł morski

USŁUGI

Przemysł lądowy

DOKUMENTACJA

Archiwizacja

ON SITE MACHINING SOLUTIONS &

MOBILNA OBRÓBKA SKRAWANIEM

Czym są przenośne maszyny do obróbki i dlaczego powinny być zastosowane dzięki nam w Twojej firmie?

W zasadzie proces obróbki jest identyczny w przypadku maszyn stacjonarnych, ale z kilkoma podstawowymi różnicami:

To przenośne maszyny “docierają” do miejsc, w których muszą być użyte i są mocowane na elemencie, który wymagają obróbki – nie odwrotnie!

Mobilność tych maszyn otwiera więc nowe możliwości, by zaoszczędzić czas i pieniądze podczas napraw ciężkiego wyposażenia, maszyn i urządzeń w przemyśle lądowym i morskim. Serwis w rafineriach, naprawy w kopalniach... produkcja i prefabrykacja dużych elementów, dźwigów, suwnic i w wielu innych przypadkach!

Tam jesteśmy i obrabiamy. Oczywiście na miejscu z dojazdem do klienta. Mobilnie!

Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń pod numer + 48 512 003 187
Znajdziemy idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Zastosowanie naszych przenośnych obrabiarek do metalu pozwala na zredukowanie do minimum czasu w którym maszyna lub element wymagający naprawy nie pracuje. Od teraz nie musisz tracić czasu na demontaż i transport na miejsce obróbki stacjonarnej w celu naprawy lub produkcji dużej konstrukcji.

ZMNIEJSZENIE KOSZTÓW

Przestój urządzenia trwa nieporównywalnie krócej przez co nie ponosisz dodatkowych kosztów demontażu oraz transportu. Oszczędzasz również dzięki temu iż ceny naszych usług mobilnych nie odbiegają od cen napraw stacjonarnych. Zamów naszą usługę ! Zakup lub wypożycz którąś z naszych maszyn a zaoszczędzisz podwójnie!

MOBILNOŚĆ

Dzięki wszechstronnym zastosowaniem mobilności naszych maszyn znajdziesz w nich zastosowanie w wielu niekonwencjonalnych pracach. Nasze przenośne obrabiarki zaprojektowanie i wykonane zostały tak aby sprostać wielu zadaniom w pracach obróbki w różnych pozycjach oraz trudno dostępnych miejscach.

ZAUFALI NAM: